Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2009

ΚΑΒΑΛΑ-ΒΑΖΕΛΟΣ 2-2

Ισόπαλη έλειξε η αναμέτρηση μεταξύ βάζελου και Καβάλας.Η κάθε ομάδα σημείωσε από 2 γκολ.Καταρχάς αξίζουν τα συγχαρητηρια στην εξαιρετική διατησία που βοήθησαν τον περίγελο να ρθεί στο 2-2.Ειδικά στα τελευταία λεπτά ήταν εξαιρετική...........
Φάουλ στο 94' έκανε ο νίνης στον αμυντικό της Καβάλας αλλά ο διατητής έδωσε πλάγιο υπέρ του παναθηναικού καθώς η μπάλα μετά το φάουλ στον αμυντικό είχε βγει έξω.Έτσι ο βάζελος σημείωσε υστερα από την εκτέλεση πλαγίου του νινη και κεφαλιά του Σισέ το 2-2 στο 94'.(ο τερματοφύλακας έπεσε βέβαια σε αργή κινηση για να απεκρούσει την κεφαλιά)

Τέλος τα συγχαρητηρια αξίζουν και στους παίκτες της Καβάλας οι οποίοι από το δεύτερο ημίχρονο και μετά άνοιξαν τα πόδια όπως η ΛΑΡΙΣΑ(βεβαια η λάρισα τα είχε ανοιχτά σε όλο το παιχνίδι αλλά τέσπα)